Sosyal Medyalarımız:

7/24 Vidalı Kompresör Servisi

7/24 Vidalı Kompresör Servisi

7/24 Vidalı Kompresör Servisi

GMC Kompresör olarak, 25 yılı aşkın süredir kompresör teknik servis desteğimizi, bakım ve onarım faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Hizmete başladığımız günden itibaren, müşteri memnuniyeti ilkesini hep ön planda tuttuk. Profesyonel alandaki tecrübemizle sağladığımız, hizmet memnuniyeti, en önemli firma misyonumuzdur. Bu durum da firmamızı Türkiye’nin alanında önde gelen bir şirket haline getirmiştir. 7/24 Vidalı Kompresör Servisi/ Bakım/Onarım işlemlerimize arıza anında herhangi bir mağduriyet yaşamamanız adına ilk günkü arzumuzla devam ediyoruz.

Çeyrek asırdır, birçok farklı üretim kolu ve iş alanında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Yaptığımız ve yapacağımız tüm işlerde, inandığımız değerlerden uzaklaşmadan ve ilkelerimizden ödün vermeden, sektörde var olmayı sürdürmeyi hedefliyoruz.

GMC Kompresör’ün vidalı kompresör alanında uzman ve tecrübeli ekibi, 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermek için yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Kompresörlerinizin rutin bakım ve onarım işlemleri için bizi gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz.

7/24 Vidalı Kompresör Servis Desteği

Alanında uzman ekip arkadaşlarımızın uzmanlığıyla; haftanın 7 günü, 24 saati vidalı kompresör servis desteğini taahhüt ediyoruz! Daha az arıza süresi yaşamanız, dolayısıyla üretim kaybınızı minimumda tutmanız için gereken bütün önlemleri hazırlıyoruz. Kompresör alanında uzman, donanımlı ve tecrübeli teknik servis destek ekibimizle birlikte sorunlarınıza çözüm bulmak için durmaksızın çalışıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak karşılaşabileceğiniz her türlü arıza ve rutin bakımlarınız için hizmetinizdeyiz.

Destek talebi oluşturmak için bu sayfadaki formu doldurabilirsiniz. Buna ek olarak bizi telefonla arayarak servis talebi oluşturabilirsiniz. Uzman ekibimiz, en kısa sürede arızanıza çözüm bulmak için yola çıkacaktır.

Kompresörlerin Rutin Bakımı Niye Önemlidir?

Kompresör ünitelerinizin çalışma sırasında, herhangi bir sorun ile karşılaşmamanız için rutin bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekir. Kompresörlerin çalıştığı mekânda, yerine getirilmesi zorunlu bir takım gereksinimler vardır. Zorunlu gereksinimler yerine getirildiği takdirde, kompresörlerin çalışma prensibi şu şekildedir:

"Soğutma devrelerin rahatlıkla hava sirkülasyonunu tamamlayabilmelidir."

Bu sebeple, radyatörden çıkan sıcak havanın dağılmaması gerekir. Kompresör ünitelerinizin hava sirkülasyonu sırasında herhangi bir problem yaşayıp yaşamadığını düzenli olarak kontrol ettirmenizi tavsiye ediyoruz. Bu yüzden kompresörlerinizin sıcaklık ve basınç kontrollerinin GMC Kompresör’ün deneyimli teknik destek tarafından yapılmasını öneriyoruz.

Kompresörlerinizin Bakımında Neler Yapıyoruz?

Kompresör bakımında dikkat edilmesi gereken birçok nokta vardır. Örneğin kompresörlerinizin bakımı esnasında pnömatik devrelerin ve devre elemanlarının ayarlarının değiştirilmemesi gerekebilir. Bu gibi durumlar görece küçük gözükse de, kompresörlerinizin doğru ve randumanlı çalışması için oldukça önemlidir.

Kompresörlerin çalışmasında basınç ve sıcaklık değerlerinin optimum düzeyde olması önemli bir yer tutar. Yapılan rutin kontrollerde, basınç ve sıcaklık değerlerinin kontrol edilmesi ve kullanıcı tarafından bu değerler üzerinde herhangi bir değişik yapılmaması gerekir.

Bakım ve onarım işlemleri kullanıcılar tarafından yapılmasını kesinlikle önermiyoruz. Gerekli tüm bakım ve onarım işlemlerinizin, yetkili kişiler ve servis elemanları tarafından yapılması, kompresörün düzgün çalışması ve olası problemlere önlem açısından oldukça önemlidir.

Kompresör, daha kirli bir ortamda çalışıyorsa, filtresinin kullanım ömrünü doldurmadan önce değiştirilmesini öneriyoruz. GMC Kompresör’ün teknik destek ekibi, yürüttüğü rutin kontroller sırasında filtrelerin kontrolünü periyodik olarak yapmaktadır. Bu sayede de filtrelerin ne zaman değiştirilmesi gerektiği hakkında size bilgi verir.

Herhangi bir arıza durumunda, GMC yetkili servisini çağırmanızı önemle tavsiye ediyoruz. Çünkü kompresör arızalarınız ciddiyetle incelenip, en kısa sürede giderileceğini sizlere taahhüt ediyoruz. İşletmenizde yaşanabilecek en küçük sorunlar da dahil her türlü probleminize çözüm bulmak, bizim temel prensibimizdir. GMC Kompresör olarak, sizlere hizmette bulunmak ve isteklerinizi yerine getirmek bizler için mutluluk kaynağıdır.

Ayrıntılı bilgi almak için, bu sayfadaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Whatsapp
Teklif ve Bilgi Hattı